+421 902 624 904 silvia.galatova@gmail.com
 

KOUČKA & TERAPEUTKA NA TVOJEJ CESTE ROZKVITANIA DO TEBA

Silvia Galatová

Staň sa líderkou sama sebe.

Maj rada svoj život, aj keď nie je dokonalý.

Máš už dosť všetkých rád o tom, ako máš žiť?

Ako máš vychovávať svoje deti?

Čoho sa máš báť a čo máš chcieť?

Potrebuješ nachádzať odpovede vo svojom vnútri?

Si tu správne.

Podporujem ženy na ceste stať sa líderkou sama sebe.

 „Keď meníme seba, meníme svet.“

O mne

Verím, že sme na tejto Zemi, aby sme sa učili a vyvíjali, robili chyby, prehodnocovali a posúvali sa ďalej. A popri tom sa tešili zo života, vnímali krásu a dobro okolo seba a čerpali z nich silu na ďalší rast.

Vyštudovala som Japonský jazyk a medzikultúrnu komunikáciu na FF UK v Bratislave. Po škole som šla na 3 roky do Austrálie, kde som študovala, pracovala, spoznávala seba a život a cestovala. Po návrate domov som pôsobila v oblasti marketingu v korporátnom sektore, až kým sa mi nenarodila dcéra.

 O metódy vnútornej práce a osobného rozvoja  som sa začala zaujímať už na vysokej škole. Táto potreba sa stala pálčivou v čase, keď moje manželstvo prechádzalo krízou. Počas tehotenstva s druhou dcérou som sa intenzívne začala venovať ženským témam: pôrodu, dojčeniu, materstvu, sexualite, ženskej cyklickosti, skutočnému postaveniu ženy v našej modernej spoločnosti.

Výcvik pre duly som absolvovala u svetoznámeho pôrodníka Michela Odenta v Londýne, a v ten istý rok som sa stala aj poradkyňou pri dojčení o.z. MAMILA.

Lákalo ma štúdium koreňov ženskej spirituality, a tak som prešla výcvikom Kňažiek Bohyne s avalonskou kňažkou Katinkou Soetens. No a nakoniec som si začala plniť svoj sen stať sa terapeutkou. Štvorročný psychofonetický výcvik som absolvovala na Škole empatie v Bernolákove u zakladateľa metódy Yehudu Tagara, kde ma aj dnes stretnete v roly asistentky učiteľa, tlmočníčky a prekladateľky.

V súčasnosti pôsobím ako koučka osobného rozvoja, lektorka sebarozvojových programov najmä pre ženy, poradkyňa pri dojčení a lektorka príprav na pôrod, dojčenie a rodičovstvo.

Metóda, s ktorou pracujem

Hlavná metóda, s ktorou pracujem, sa volá psychofonetika. Jej autorom je medzinárodný terapeut izraelského pôvodu Yehuda Tagar.

Namiesto rád a otázok používa metodickú empatiu. Empatia nie je len určitým darom citlivosti voči ostatným, ale vedome a metodicky rozvíjaná schopnosť vnímať realitu inej ľudskej bytosti z jej uhla pohľadu.

Vďaka hlbokej empatii sa aktivuje Tvoja schopnosť uvidieť sa a porozumieť si na hlbšej úrovni. Tým sa vytvorí priestor pre rast a liečenie.

To, ako sa chceš vo svojej téme posunúť, zistíš s mojou pomocou počas hlbokého empatického rozhovoru.

Ak chceš nájsť príčinu vzniku problému, odkryť nefunkčné obranné vzorce, vyliečiť zranenie, dospieť k posilneniu či nájsť novú vnútornú kvalitu, je potrebné pokračovať do akčnej fáze.

V tejto fáze používam najmä spontánne vedomé vyjadrenie telom, vizualizáciu a občas hlásky ľudskej reči.

Táto práca je krásna, dramatická a liečivá. Prináša hlboké poznanie a trvalú zmenu. Vyžaduje trochu odvahy, ale výsledky stoja za to. Bude mi cťou Ťa sprevádzať.

Než rozkviteneme, musíme narásť.

Silvia 

Verím, že my ženy potrebujeme znovu uveriť v seba, nájsť svoju skutočnú hodnotu, nezávislosť a silu. Verím, že keď si ženy vezmú svoju silu späť, svet bude vo väčšej rovnováhe a lepším miestom pre všetkých.

Silvia

MOJE SLUŽBY pre Teba

OSOBNÁ PRÁCA

S TEBOU

Nebudem Ti radiť. Budem Ťa počúvať. Budem používať EMPATIU, aby som nachvíľu naozaj porozumela tomu, aké je to, byť TEBOU. Pridám sa k Tebe na ceste do hĺbky Tvojej duše. Nezľaknem sa Tvojej bolesti, ani sa v nej nestratím. Pomôžem Ti vyliečiť, vyčistiť, posilniť a postarať sa o seba, nájsť vlastnú múdrosť, ktorá ťa povedie ďalej. Budem ťa sprevádzať tak, aby si odišla plnšia, silnejšia, zdravšia, s hlbším poznaním, viac sama sebou. Bude mi cťou.

KURZY

pre Teba

Ženská duša dnes potrebuje špeciálnu starostlivosť. Vo svete, ktorému po tisícročia vládli a stále ešte prevažne vládnu muži, potrebujú ženy jedna druhú, aby naplno uvideli svoju hodnotu, zotavili sa z podradenosti a našli svoju nezávislosť a silu. Sme doráňané, oslabené, unavené a vyčerpané, no napriek tomu cítime novú rodiacu sa ženskú silu v takom rozmere, o akom svet možno ešte nepočul. Prebúdza sa individuálna sila žien a rastie, aby bola hlavnou autoritou v našom osobnom živote.

OBRADY A OSLAVY

pre nezabudnuteľné okamihy

Priestor pre Teba a Tvojich blízkych, aby ste spoločne dôstojne a v úcte uznali dôležitý míľnik, ktorý práve prekračuješ. Sú udalosti v živote ženy, ktoré stoja za špeciálne zastavenie, uznanie, dosadnutie. Ak stojíš pred dôležitým životným prahom a cítiš potrebu vytvoriť tejto udalosti špeciálny posvätný priestor, pripravený pre tvoje individuálne potreby a potreby tvojich hostí, rezervuj si individuálne prípravné stretnutie.

7 + 12 =

SI PRIPRAVENÁ?

Rezervuj si osobnú session