+421 902 624 904 silvia.galatova@gmail.com
 

ZMENA ZVNÚTRA

KEĎ MOJA PRÁCA DÁVA ZMYSEL

01/

Mala som individuálnu terapiu so Silvia Galatová – Terapie Empatie a veľmi sa mi páčil jej spôsob práce. Sprevádzala ma láskavo a odborne pri mojich témach. Kládla otázky, ktoré mi pomáhali zamýšľať sa nad mojimi potrebami, či postojmi a poskladať si sama pre seba ako to teda chcem a potrebujem mať. Ľahko pre mňa vytvorila a držala bezpečný priestor, kde som sa cítila prijímaná s tým, čo som prinášala. Vnímam u seba posun v rámci témy hraníc, viem už oveľa skôr zachytiť jemné signály, kedy povedať dosť a ustáť si to s väčším vnútorným pokojom. Silvia vie zachytiť podstatu a má dar pomenovať veci tak, že sa to dotkne vašej duše. Odporúčam každému, kto sa túži bližšie spoznať a osobnostne podrásť :). 

Lucia Fogašová

02/

Silviu poznám už niekoľko rokov a keď som potrebovala upratať v svojich pocitoch vyhľadala som jej pomoc. Jej vedenie terapie bolo láskavé a profesionálne, dopriala mi potrebný čas na otvorenie sa a pritom držala bezpečný priestor. Ďakujem.

Danica

03/

Ahoj Silvi. Pred časom si mi pomohla. Riešili sme spolu moju odvahu sa prejavit  a silu zvládnuť pocity druhych. Ako to už býva, ozývala som sa ti vždy len v duchu ( „musím už tej Silvii spätnú väzbu napísat“). Ale aspoň som si v čase overila, ze je to zmena trvalého charakteru. Som teraz ovela viac schopná hovoriť v rôznych situáciách, čo si naozaj myslím/cítim, postaviť sa za seba, aj keď sa moje slová druhému nemusia páčit. Začala som hrať na gitare, čo som predtým nerobila, lebo „veď to neviem“. Už mi to je oveľa viac jedno, že to neviem a skôr mám radosť z toho, ako ma to baví sa po kúskoch zlepšovať.

Monika

04/

„Sú témy, ktoré máme problém predostrieť pred hocikým, pretože si vyžadujú 100% dôveru. Téma sexuality je jedna z nich. Nemala som problém otvoriť svoje pandorine skrinky pred Silviou Galatovou – Terapie Empatie. Jej prístup bol nielen profesionálny, ale hlavne ľudský, citlivý a hlboko empatický. Dokázala POČUŤ, čo som ja sama nepočula a tým ma voviedla do hĺbky mojej duše, kde boli ukryté zranenia z rannej puberty. Pomohla mi čeliť týmto zraneniam a postarať sa o moje zranené JA. Som veľmi vďačná Silvii za jej láskavý prístup, vďaka ktorému som si mohla poliečiť svoju sexualitu. 

Vrele odporúčam túto úžasnú empatickú ženu všetkým ženám, ktoré cítia, že ich ženstvo a sexualita nie sú v poriadku. „

D.

05/

V máji tohto roka (2021) som absolvovala so Silviou (Silvia Galatová – Terapie Empatie) psychofonetické sedenie cez Zoom. Prinieslo mi to veľa. Silvia má veľmi dobre vycibrenú schopnosť empatizovať s človekom a zároveň vie veľmi dobre intuitívne vycítiť, kde je u človeka pripravená plodná pôda na zmenu.  Vďaka „sedeniu“, ktoré malo dve časti – konverzačnú a akčnú, kde sa terapeuticky využívajú gestá a hlásky, som sa dostala do svojho podvedomia. Tam na mňa čakala odpoveď na tému, s ktorou som sa vtedy „pasovala“ : Ako prekonať obdobie, kedy musím robiť istý druh práce, s ktorým moja duša nesúznie, práve naopak. Výsledok tohto procesu bol taký, že som sa cítila posilnená a mala som jasne stanovené ciele na najbližšie obdobie. Stretla som sa so svojím vnútorným kráľom, ktorý ma sprevádzal každý deň a už ho mám stále v sebe, a teda je mi dobrým radcom v ďalších životných krokoch…

Ver Longová

06/

Požádala jsem Silvii Galatovou – Terapie Empatie o sezení, protože jsem měla strach z vážné nemoci a čekalo mne důležité vyšetření, na které jsem se chtěla psychicky připravit. Den před vyšetřením mi Silvia umožnila nahlédnout do mého nitra, prozkoumat ho, umožnila mi podívat se i na plíce, na kterých mi lékař na CT vyšetření našel stín a shluk tkáně. Když jsem v rámci procesu viděla své plíce jako bublající  čistou bílou hmotu bez známek poranění, obstoupil mne nekonečný klid. Následující vyšetření na PET CT jsem zvládla bez jakýchkoli známek strachu, vyšetření předcházející nález nepotvrdilo a vyloučilo zhoubné bujení. Byl to pro mne velmi důležitý proces, který mi umožnil získat zpět zracený klid, za čož jsem Silvii nesmírně vděčná. Doporučuji každému, kdo se zmítá v nejistotě, nevyzná se v sobě, jedná pod tlakem strachu a obáv z budoucnosti, aby absolvoval takové sezení u Silvie a uleví se mu. Silvia má v sobě dar trpělivosti, nikam klienta netlačí ba naopak, má pochopení pro jeho starosti, dokáže se vcítit do jeho duše a velmi jemně a nenásilně ho vést po cestě poznání sama seba. Jsem přesvědčena, že každý klient najde po sezení u Silvie rovnováhu ve svém jednání a projasní své myšlení. 

Ľubica Havelková

POZRI SI VIAC

osobná práca s tebou

Čo môžeš očakávať?

Kurzy

Pravidelné kurzy pre Teba

Referencie

Aká je spolupráca so mnou

Vitaj!

Chceš sa niečo opýtať? Budem rada, ak mi napíšeš.

Prosím, potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov

13 + 10 =