+421 902 624 904 silvia.galatova@gmail.com
 

Osobná práca s Tebou

Más už dosť všetkých rád, ako máš žiť? Čoho sa máš báť a čo máš chciet?

Potrebuješ nachádzať odpovede sama vo svojom vnútri? Si tu správne.

Pomôžem Ti spoznať nepoznané časti Teba.

Objaviť, čo Ťa brzdí, mätie, zastavuje.

Vďaka tomu sa Tvoje sily uvoľnia.

Budeš ich môcť využiť tak, ako sa rozhodneš.

Budeš môcť žiť plnší, zdravší, zmysluplný život.

Nebudem Ti radiť.  Budem Ťa počúvať.

Budem používať EMPATIU, aby som naozaj porozumela tomu, aké je to, byť TEBOU.

Pridám sa k Tebe na ceste do hĺbky Tvojej duše.

Nezľaknem sa Tvojej bolesti, ani sa v nej nestratím. 

Budem ťa sprevádzať tak, aby si odišla silnejšia, zdravšia, s hlbším poznaním.

Viac sama sebou.

Bude mi cťou.

ZDRAVÉ HRANICE

Snažíš sa urobiť všetko správne, vyhovieť očakávaniam a požiadavkám. Rozdávaš sa sa, na Teba neostáva, ale Ty si to ani nevšimneš. Držíš, dokedy sa dá. A potom sa už len počuješ, ako kričíš na deti alebo na muža. A potom je Ti z toho zle. Tvoje hranice boli narušené a Ty si si to všimla príliš neskoro. Chceš to zmeniť.

MATERSTVO 

V živote si nedostala toľko nevyžiadaných rád. Odkedy si matkou, snažíš sa zorientovať v spleti zaručených postupov, informácií a dezinformácií. Niekedy je cesta jasnejšia, inokedy zahmlená. Rozhodovanie v materstve je ťažšie, ako keď si sa rozhodovala len o sebe. Rozhodnutie urobíš ty, avšak následky ponesie tvoje dieťa. Chceš sa rozhodnúť správne.

PARTNERSKÝ VZŤAH

 

Meníš sa. A tvoje potreby a očakávania od vzťahu sa menia spolu s tebou. Ako sa postarať o vzťah, aby rozkvital a rozvíjal sa v súlade s tým, ako sa rozvíjaš Ty?

INTIMITA

 

Tvoja sexualita je po pôrode iná, než predtým. Cítiš, že na to, čo predtým fungovalo, sa už nedá tak úplne spoľahnúť. Si citlivejšia. Keď sa Ťa Tvoj partner dotýka, akoby sa dotýkal nielen tvojho tela, ale aj tvojej duše. Ako to urobiť, aby intimita bola znovu vyživujúca a tvoja sexualita sa mohla opäť prejaviť v bezpečí a plnosti?

BYŤ DOBRÁ MAMA

 

Si mama. Wow! A tá zodpovednosť! Tvoje dieťa na Teba pozerá a učí sa, čo to znamená byť dobrým človekom. Chceš byť vzorom pre svoje deti. Naučiť ich, ako sa žije dobrý a naplnený život. Ale nie je to také jednoduché. Sama sa to učíš. A narážaš na vlastné limitujúce vzorce a presvedčenia. Aj kvôli svojim deťom chceš byť lepšou verziou seba.

ZAHLTENIE

 

Je toho priveľa. Strácaš prehľad. Investuješ energiu do nesprávnych vecí a na to najdôležitejšie nezostáva. Niekedy ideš na 200%, inokedy prokrastinuješ. Potrebuješ sa zorientovať v tom chaose, zistiť, čo sa zmeniť nedá a sústrediť sa na to, na čom naozaj záleží.

NEGATIVITA

A SEBAPOSUDZOVANIE

 

Si na seba príliš prísna? Pochybuješ o sebe? Vitaj v klube! Stokrát si už počula, že sa máš mať rada a byť k sebe láskavá. Ale ten vnútorný kritický hlas nie a nie sklapnúť!

ROZCHOD A ROZVOD

 

Už milióntykrát sa sama seba pýtaš, či ostať, alebo odísť. Ale nevieš sa rozhodnúť, pretože je tu toľko „ale“. Alebo si sa už rozhodla, veci sa dali do pohybu a zrazu je toho na Teba priveľa. Strachy, pochybnosti, vina, krivda, hnev, sklamanie … začínajú byť silnejšie ako ty.

LIEČENIE PORÔDNÉHO ZÁŽITKU

 

Porodila si. Máš zdravé dieťa. Mala by si byť „v poriadku“, ale necítiš sa tak. Niečo veľmi dôležité nie je v poriadku a čas to nevie vyliečiť. Potrebuješ to spracovať pred príchodom ďalšieho bábätka. Už viac nechceš, aby negatívna skúsenosť z pôrodu ovplyvňovala tvoj život a materstvo.

KOUČING PRE TEBA

 

(60 min, on-line alebo osobne) 

Najprv získaš jasno v situácii, ktorú riešiš. Utriediš si priority a uvidíš smer, kam sa chceš dostať. V druhej časti sedenia urobíš trvalú zmenu vo svojom vnútri. Porozumieš príčine toho, čo ťa oslabovalo, a navždy ju odstrániš. Objavíš nové kvality v tvojom potenciály, a urobíš z nich dostupné zdroje pre tvoj ďalší život. Zmena, ktorú dosiahneš je trvalá. Vďaka nej bude tvoj ďalší život bohatší a plnší. Budeš viac sama sebou.

Jedna osobná session: 60 min / 80 EUR

Balíček troch sedení: 215 EUR